TARİHÇEMİZ


- Şirketimiz 1982 yılında Akar Motorlu Taşıtlar Ltd. Şti. adıyla sayın büyüğümüz Mehmet AKAR tarafından kurulmuştur.
- 2005 yılında Akar Otomotiv Ltd. Şti. kurulmuş ve 3 ortak olan Mustafa AKAR, Süleyman AKAR ve Adem AKAR faaliyetlere devam etmiştir.
- 2006 yılında KARSAN, 2007 yılında ISuzu, 2008 yılında LS Traktör ve 2011 yılında ERKUNT Traktör bayiliklerini bünyesine eklemiştir.
- Şirketimiz otomotiv sektöründe olan tecrübe ve bilgi birikimini, 2007 yılından itibaren inşaat sektöründe devam etmektedir.
- Grup inşaat şirketlerimiz Kurumsal yönetim anlayışı ile hızla gelişen Balıkesirimize değer katmak ve başarılı projelere imza atmak için çalışmaktadır.

VİZYON & MİSYON


- Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.
- Akar Şirketler Grubu sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ


- Sunduğumuz kaliteli, etkin hizmetlerimiz ile bugün; ülkemizde faaliyet gösteren seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Hem ulaştığımız kitle hem de takım arkadaşlarımız arasında sinerjiyi yaratabilmek için benimsediğimiz değerler;
• Müşterilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak
• Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak
• Zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir kalite yönetimi politikası yürütmek Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır.

 
AKAR İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. © 2018
MND Ajans